Serwis i naprawa AGD
w Jaśle

Jasło - naprawa i serwis AGD

Naprawa AGD Jasło - serwis sprzętu domowego w Jaśle ☎ 791600778. Usługi mobilne z dojazdem do klienta. Jasielski serwis AGD oferujący naprawę pralek, suszarek, zmywarek, piekarników i innego dużego sprzętu AGD. Naprawy oraz wymiana części i podzespołów. Obszar świadczonych usług to teren Jasła i powiatu jasielskiego.

Do najpopularniejszego naprawianego sprzętu w jasielskim serwisie należą: pralki, zmywarki, suszarki, piekarniki. Nie sprzedajemy części zamiennych. Mamy je w ofercie tylko z usługą serwisową. Jasielski serwis AGD czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 20.00, w sobotę od 8.00 - 15.00, w niedzielę NIECZYNNE.

Naprawiamy między innymi sprzęt AGD następujących producentów: BEKO * AEG * MIELE * MPM * AMICA * ARISTON * CANDY * WHIRLPOOL * SAMSUNG * LG * BOSCH * GORENJE * SIEMENS * INDESIT * ELECTROLUX * POLAR * oraz wielu innych. Specjalizujemy się w naprawach dużego sprzętu AGD. Usługi serwisowe wykonujemy u klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym jasielskim serwisem: ☎ 791600778.